Započelo pošljunčavanje puteva na sjevernom dijelu Bijeljine
2026-06-23 10:55:00
Iz Odjeljenja za stambeno-komunalne poslove Grada Bijeljina saopšteno je da su započeli radovi na održavanju i pošljunčavanju makadamskih puteva na sjevernom dijelu grada, s ciljem poboljšanja uslova saobraćaja i svakodnevnog života građana.
Radove izvodi preduzeće „Dis-company“ d.o.o. Bijeljina, a ukupna vrijednost ugovorenih radova iznosi 99.976,50 KM.
Kako je navedeno, planirane aktivnosti imaju za cilj unapređenje prohodnosti i bezbjednosti saobraćaja na makadamskim putevima, kao i stvaranje boljih uslova za svakodnevno funkcionisanje stanovnika ovog dijela grada.
Iz nadležnog odjeljenja apeluju na građane za strpljenje i razumijevanje tokom izvođenja radova, ističući da će završetkom planiranih aktivnosti biti poboljšana putna infrastruktura i kvalitet života mještana na sjevernom području Bijeljine.
Dešavanja u BijeljiniIzvor: desavanjaubijeljini.com
Komentari
Budi prvi koji će komentarisati ovu vest!