Zbog visokih temperatura bijeljinski Komunalac odvoz otpada počinje od 5 časova ujutro
2026-06-23 14:59:00
Iz AD ''Komunalac'' Bijeljina saopšteno je da će, zbog izuzetno visokih temperatura vazduha, službe za odvoz komunalnog otpada u narednom periodu rad na terenu započinjati od 5.00 časova ujutro.
Iz ovog preduzeća apeluju na građane da komunalni otpad iznose veče prije planiranog odvoza, kako bi se omogućilo nesmetano i efikasno odvijanje procesa prikupljanja otpada.
Kako navode, raniji početak rada uveden je s ciljem zaštite zaposlenih od visokih temperatura, ali i kako bi se obezbijedio kontinuitet u pružanju komunalnih usluga tokom ljetnog perioda.
Iz AD ''Komunalac'' zahvalili su građanima na razumijevanju i saradnji, uz apel da se poštuju preporuke kako bi odvoz otpada bio realizovan bez poteškoća.