LOPARE: Zahvalnice za aktivniste i nova podrška fudbalskom klubu u Koretašima (foto)
2026-06-22 20:22:00
Načelnik opštine Lopare Rado Savić i njegov savjetnik Mirko Nikolić su posjetili mjesnu zajednicu Koretaši i Srpski fudblaski klub „Jedinstvo“.
Tom prilikom načelnik Savić je mještanima, koji su uzeli učešće u akciji čišćenja sela u sklopu projekta „Da Majevica bude park prirode“, uručio zahvlanice.
„U Koretašima dugi niz godina postoji fudblaski klub „Jedinstvo“, koji je ponos sela i na čijoj organizovanosti uprave i ljudi koji ga podržavaju bi mogli pozavidjeti i mnogo veći sportski kolektivi“, rekao je Savić.

Petar Mićić, predsjednik Srpskog fudblaskog kluba „Jedinstvo“, je izrazio zahvalnost načelniku Saviću i opštinskoj upravi Lopare na vrijednim donacijama.

„Ova kosačica nam je bila neophodna i pomoći će nam da mnogo lakše održavamo igralište“, zaključio je Mićić.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com
Komentari
Budi prvi koji će komentarisati ovu vest!