U Srpskoj rođeno 25 beba, u Bijeljini dvije

U Srpskoj rođeno 25 beba, u Bijeljini dvije

2026-06-23 08:58:00

U Republici Srpskoj tokom protekla 24 časa rođeno je 25 beba.

U Gradišci je rođeno sedam, a u Banjaluci šest beba. Po dvije bebe rođene su u Bijeljini, Zvorniku, Doboju i Nevesinju. Po jedna beba rođena je u Trebinju, Prijedoru, Foči i Istočnom Sarajevu.

Dešavanja u Bijeljini
Izvor: rtrs.tv


OGLAS

Komentari

Budi prvi koji će komentarisati ovu vest!

2+8 = ?

📌 Čitajte još novosti

Nema slike
BIJELJINA: Rode godinama dolijeću u Ulicu Jurija Gagarina, u 2026-oj imaju četvoro mladih (foto)
2026-06-23 12:00:00
Nema slike
''Preletači'' u NS RS ''letjeli'' u svim smjerovima
2026-06-23 11:15:00
Nema slike
Započelo pošljunčavanje puteva na sjevernom dijelu Bijeljine
2026-06-23 10:55:00
Nema slike
Šta je sve potrebno? Povrat PDV-a za kupovinu prvog stana
2026-06-23 10:45:00
Nema slike
Minić na sastanku sa Macutom u Banjaluci
2026-06-23 10:42:00
Nema slike
STANIVUKOVIĆ: Zaštita djece mora biti iznad svih interesa - hitno urediti oblast onlajn klađenja
2026-06-23 10:41:00