SG BIJELJINA: Produžen rok za dostavljanje inicijativa na Javni poziv za dodjelu gradskih priznanja
2026-06-23 09:28:00
Saopštenje za javnost stručne službe Skupštine grada Bijeljina prenosimo u cjelosti:
Obavještavamo vas da je Komisija za nagrade i priznanja Skupštine Grada Bijeljina produžila rok za dostavljanje inicijativa na Javni poziv broj 01-013-1-187/26 od 2. juna 2026. godine, koji je raspisan povodom 24. septembra – Dana Grada.
Novi rok za dostavljanje inicijativa je najkasnije do 10. jula 2026.
Podsjećamo da je poziv upućen svim zainteresovanim političkim organizacijama, državnim organima, preduzećima, ustanovama ili drugim organizacijama u Gradu, kao i građanima da u formi građanske inicijative dostave prijedloge kandidata za dodjelu sljedećih gradskih priznanja:
– Povelja Grada Bijeljina
– Medalja „Knez Ivo od Semberije" (zlatna, srebrna i bronzana)
– Medalja „Filip Višnjić" (zlatna, srebrna i bronzana)
– Značka Grada Bijeljina (zlatna, srebrna i bronzana)
– Zahvalnica
Svi ostali uslovi iz Javnog poziva ostaju nepromijenjeni. Inicijativa se mora dostaviti sa obrazloženjem i biografijom – za fizička lica, odnosno sa referensama za pravna lica.
Inicijative se dostavljaju lično ili preporučenom poštom na adresu:
Skupština Grada Bijeljina, Komisija za nagrade i priznanja,
Trg Kralja Petra I Karađorđevića br. 1, 76 300 Bijeljina.