U Srpskoj rođeno 19 beba, u Bijeljini tri
2026-06-24 09:42:00
U protekla 24 časa u porodilištima u Republici Srpskoj rođeno je 19 beba.
U Banjaluci je rođeno osam beba, a u Istočnom Sarajevu tri. Tri bebe rođene su i u Bijeljini. Po dvije bebe rođene su u Nevesinju i Doboju. Јedna beba rođena je u Trebinju.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: rtrs.tv
Komentari
Budi prvi koji će komentarisati ovu vest!