BIJELJINA: Vodovod upozorio građane - zabranjeno neovlašćeno korištenje vode sa hidranata
2026-06-22 17:39:00
Saopštenje za javnost AD ''Vodovod i kanalizacija'' prenosimo u cjelosti:
Obavještavaju se građani Bijeljine, korisnici usluge vodosnabdijevanja, da je strogo zabranjeno nezakonito korištenje vode sa hidranata, koje dovodi do smanjenog pritiska vode na sistemu javnog vodosnabdijevanja i povećanog broja kvarova na mreži.
Ukoliko se na terenu evidentira neovlaštena potrošnja sa hidranata, izvršiće se isključenje sa hidrantske mreže, te će biti pokrenuti postupci pred nadležnim organima gonjenja.
Napominjemo da će u narednom periodu biti provedena kontrola svih hidranata i potrošnje sa istih.
Apelujemo na građane da ne vrše zloupotrebu hidranata, a ukoliko imaju saznanja o predmetnoj zloupotrebi da istu prijave A.D. „Vodovod i kanalizacija“ Bijeljina, odnosno nadležnom organu.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com
Komentari
Budi prvi koji će komentarisati ovu vest!